Klub Forda Pumy Strona Główna Klub Forda Pumy
istnieje od 2000 roku

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gaydek
09-04-2007, 10:28
Intro do strony

Czy podoba Ci si� Intro do klubowej strony?
Tak
81%
 81%  [ 13 ]
Nie
12%
 12%  [ 2 ]
Nie mam zdania
6%
 6%  [ 1 ]
Głosowań: 16
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-06-2005, 16:48   Intro do strony

Zrobiłem intro do portalu. Czekam na opinie. Intro można obejrzeć TUTAJ . Niestety nie udało mi się jeszcze dopasować jego do Firefoxa. W Operze i IE działa poprawnie.
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 08-06-2005, 17:27   

Jeśli intro to musi być też guzik "Pomiń intro" :wink: Ale ogólnie podoba mi się 8)
Czy to "O fortuna" C.Orffa jako podkład? :wink: Uwielbiam ten kawałek 8)
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-06-2005, 17:33   

To wersja próbna, chodzi o sam wygląd. Pomiń intro działa na całej stronie. Wystarczy obojętnie gdzie kliknąć. A muzyka to Carl Orff - Carmina Burana
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 08-06-2005, 18:37   

Boogie napisał/a:
A muzyka to Carl Orff - Carmina Burana


Dokładnie to "O fortuna" z opery Carmina Burana :wink:
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
tOmO 
tomo


Silnik Pumy: 1.7 VCT
Rok prod. Pumy: 1999
Kolor Pumy: Panther Black
Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 139
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 08-06-2005, 19:03   

Boogie - dobra robota :)

tylko troszkę dynamiczniej by się przydało - w końcu Puma to dynamiczny samochód. Może na koniec jakieś kilka szybko zmieniających się obrazków drogi, jadącej pumy.

Fajnie się roziwja, tylko według mnie powinno być coraz szybciej, a na koniec kilka szybko przeskakujących obrazków i na koniec powoli znijający zniak pumy z niapisem.

Podoba mi się bardzo pomysł z napisami i inicjatywa. Wg mnie wymaga tylko lekkiego tuningu...

Pozdrawiam
tOmO
 
 
 
Jaruszka 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 171
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-06-2005, 19:12   

Podoba mi się, tylko według mnie za mało widać tu Pumę. Napisy nie zajmują dużej powierzchni, więc spokojnie mogłyby pojawiać się obok sylwetki Pumy, zwłaszcza że ich treść fajnie by sie komponowała z widokiem samochodziku. 8)
_________________

 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 08-06-2005, 19:27   

Mam podobne odczucia... Napisy niech się zmieniają szybciej, tak, żeby intro kończyło się razem z muzyką. Więcej fotek Pumy by się przydało.
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-06-2005, 19:28   

Zdjęcia nie problem powrzucać, ale nie chciałem przesadzić z ilościa bajerów (osobiście wolę rzeczy proste niż upstrzone i kolorowe). Do tego fotki znacznie powiększą rozmiar pliku, a to może boleć przy ładowaniu. Ale jeśli będzie chciała tak większość to popracuje nad tym...

PS. Pass intro kończy się razem z muzyką, tylko ostatnia strona z info "Klub Pumy - strona główna" pojawia się po zakończeniu.
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 08-06-2005, 19:39   

Cytat:
PS. Pass intro kończy się razem z muzyką, tylko ostatnia strona z info "Klub Pumy - strona główna" pojawia się po zakończeniu.


U mnie muzyka kończy się gdy pojawia się napis "odkryjesz szaloną stronę życia"...
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
Jaruszka 


Silnik Pumy: 1.4
Rok prod. Pumy: 1998
Kolor Pumy: Moondust Silver
Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 171
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-06-2005, 19:44   

U mnie muzyka skonczyła się w momencie pojawienia się łba kotka :roll:
_________________

 
 
Gaydek 
admin


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 6402
Skąd: Brodnica
Wysłany: 08-06-2005, 19:45   

Bardzo ładne :!: , ale zgadzam się z przedmówcami... "szybsze" napisy, zamiast łba czarnej pantery chciałbym widzieć główkę pumy (felis concolor) + ewentualnie jakieś fotki. Aha... u mnie muzyki nie ma w ogóle, bo w BUW-ie nie ma głośników :? . A może wstawimy podkład w postaci "Born to be wild" (Steppenwolf) :?: .
 
 
Kurzki 

Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 632
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-06-2005, 19:48   

wybaczcie , ale mi sie nie podoba
jak na tak zaawansowany projekt jakim byl portala , to intro zupelnie mi nie pasuje
aczkolwiek podklad jest rewelacyjny
 
 
Passenger 

Dołączył: 13 Wrz 2004
Posty: 1476
Skąd: PL
Wysłany: 08-06-2005, 19:50   

Gaydek napisał/a:
A może wstawimy podkład w postaci "Born to be wild" (Steppenwolf)


A może muzyka z reklamy Pumy z McQuinnem? Czyli muzyka z "Bullita"? Uwielbiam "O Fortunę" ale brzmi chyba trochę za bardzo podniośle... :roll:

Zapomniałem dodać na początku... Boo! Brawa za pomysł i inicjatywę :!:
_________________
Spec.: http://www.camaro5.com/fo...o=view&id=15247
 
 
 
Boogie 
adm


Dołączył: 12 Wrz 2004
Posty: 2370
Skąd: Poznań
Wysłany: 08-06-2005, 20:18   

Pamiętajcie że do żwawej muzyki niestety taka forma nie będzie pasowała. Co do zdjęcia pumy (kota) to ten jasny jest za kolorowy i wygląda za mało drapieżnie. Szybsze napisy do tej muzyki chyba średnio by pasowały :) Muzyka wzniosła także napisy muszą z nią współgrać. Przyśpieszenie tempa pojawiania się napisów będzie też wymagało skrócenia muzyki a do tego trzeba wybrać odpowiedni fragment z jakiegoś utworu.

Jeśli chcecie usłyszeć prawidłowo muzykę odświeżcie stronę, wtedy powinno zagrać dobrze.

Co do zdjęć to tak jak pisałem zwiększy to wielkość flasha.

Podejrzewam, że nie jestem w stanie utrafić w gusta wszystkich. Tym co się nie będzie podobało będą mogli zrobić skip intro ;)

Nie wiem kiedy następnym razem będę miał tyle wolnego (poświęciłem na to dwa dni od rana do wieczora) aby zająć się robieniem od początku. Program którego używałem nie jest trudny w obsłudze, ale samo spasowanie wszystkiego trochę zajmuje. Także może ktoś inny jeszcze się pobawi i zrobi jakąś alternatywną propozycję. Rozmowa na temat intro i haseł była prowadzona już w lutym i od tamtego czasu nikt nic w tym kierunku nie zrobił. Nie chcę być źle odebrany, bo chodziło mi o ocenę mojej pracy i spodziewałem się krytyki (to mój pierwszy flash jaki zrobiłem).

Plik Flash jest umieszczony w download, także jeśli ktoś chce zobaczyć jak prawidłowo chodzi niech ściagnie.
_________________
Admin jest jak pogoda - trzeba zaakceptować, bo nic nie możesz zrobić, aby go zmienić
 
 
 
Madzia 


Silnik Pumy: 1.6
Rok prod. Pumy: 2001
Dołączyła: 14 Wrz 2004
Posty: 110
Skąd: Wrocław
Wysłany: 08-06-2005, 21:09   

Mnie się podoba, muzyka rewelka, moja ulubiona:) to że mało zdjęć właśnie jest ekstra, może na końcu jakieś odjazdowe zdjęcie, albo nawet kilka. Choć ciekawiej może by było pokazywać Pumkę po kawałeczku, jakimiś detalami, nie za dużo le i nie za mało

Gratulacje mnie się podoba!!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

© 2000-2021 klubpumy.pl | wykonanie: zespół | hosting: WEBdev

Korzystanie z forum oznacza akceptację regulaminu w aktualnym brzmieniu (ostatnia aktualizacja: 18.08.2013)

Kontakt: admin@klubpumy.pl



phpBB by przemo